Ballina Magazina 'PërPuthen' del bllòf! Juli publikon videon e skénarit (VIDEO)

‘PërPuthen’ del bllòf! Juli publikon videon e skénarit (VIDEO)

Që prej fillimit të tij, emisioni “Për’Puthen” është akùzuar se ndjék një skénar dhe detyron konkùrréntët të veprojnë sipas tij dhe jo sipas dëshirave të tyre.

Autorja e programit, Olsa Muhameti, ka debàtuar shpesh me konkùrréntët e larguar, të cilët deklaronin se gjithçka ka një skénar.

Madje, në intervista të ndryshme, ajo është shprehur se “Për’Puthen” nuk ka asnjë skénar dhe gjithçka që ndodh është spontante.

Mirëpo “sékreti i skénarit” nuk është ruajtur fort mirë nga konkurrénti i ri, Julian Lala, i cili ka një tip të veçantë dhe është shumë i drejtpërdrejtë.

Aq i sinqertë është Juli, saqë në videon e fundit që ka xhíruar në takimin me Antonelën, teksa ka filmuar stafin e “Për’Puthen” ka filmuar edhe një vajzë me letra në dorë.

“Me skénar?”- thotë ai teksa e filmon, ndërsa vajza i shmànget videos duke thënë “Jo jo”.

Juli takes the knife with her to the meeting, Antonela yells at the top of the mountain

“S’është për neve ky, është për të ndézur zjàrrin.”- thotë Juli duke u përpjékur të rregullojë situatën. Mirëpo, ky moment nuk i ka shpétuar syrit të mpréhtë të ndjékësve.

Disa ditë më parë, Juli u pezùllua nga emisioni së bashku me Sindin, pas batutës së famshme të “vajit ekstra të vírgjër të Borshit” që solli debàt të madh në studio.

Dy konkùrréntët u rikthýen dhe u përbàllën me njëri-tjetrin, duke vendosur ta lénë pas këtë histori.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!