Ballina Magazina Jasmina 'harron' Andin dhe flirton në rrjetet sociale me Erlindin dhe Atdheun...

Jasmina ‘harron’ Andin dhe flirton në rrjetet sociale me Erlindin dhe Atdheun (FOTO)

Takimi i parë mes Andit dhe Sarës shkàktoi debàt të madh në “Për’Puthen”.

Ky takim nuk u prit fare mirë nga Jasmina, vajza me të cilën Andi pati një takim shumë romantik dhe madje shkëmbeu disa puthje në buzë të dielën e javës së shkuar.

Edhe në takimin me Sarën, Andi u shfaq shumë i afërt duke e ngritur në krahë dhe puthur në qafë.

Jasmina u ndje shumë e zhgénjyer nga ky takim dhe sulmoi si Andin po ashtu edhe Sarën.

Vajzat patën një debét të madh mes tyre dhe hòdhën akùza të forta për njëra-tjetrën, duke i dhënë fund edhe miqësisë që kishin krijuar.

Ato nuk ndíqen më në Insatgram dhe madje kanë hédhur herë pas here thùmba.https://www.photojoiner.net/image/jDXh8gLc

Jasmin publikoi në InstaStory foto me vajzat e “Për’Puthen”, duke injòruar totalisht Sarën, të cilën madje e kishte prérë nga foto.

 

Më pas për inat të Jasminës, Sara publikoi në Instgaram një foto me Andin dhe e shoqëroi me mbishkrimin: “Për inat të vjehrrës, shkova me mullixhinë.”

Më pas Jasmina ja ktheu me të njëjtën monedhë, duke komentuar tek fotografia e Atdheut, djalit me të cilin Sara po ashtu shkëmbeu disa puthje romantike. “I bukuri im”, shkroi Jasmina në postimin e Atdheut.Po kjo e harroi Andin? Jasmina flirton haptazi me vëllain e Atdheut: O shpirt...

Mirëpo asgjë nuk është mbyllur me kaq dhe në këtë “lùftë” mes dy vajzave janë përfshùrë edhe djemtë.

Madje situata është bërë aq e ngàtërrùar sa ndjékësit e emisionit nuk po e kuptojnë më se çfarë po ndodh.https://www.photojoiner.net/image/jTzIBokY

Së fundmi Jasmina është shfaqur në rrjete sociale veshur me një bluzë të Erlindit, gjë që tërhòqi vëmendjen e të gjithëve, por jo aq sa komenti që i la Atdheu.

“Anticovidi im”, i ka shkruar Atdheu shoqëruar me një emoji me sy me zemra.

Se kush po ngàcmohet me kë nuk po kuptohet më dhe publiku po pret që pyetjet e tij të marrin një përgjigje së shpejti e të sqarohet e gjithë situata.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!