Ballina Magazina Ish-konkùrrénti reagon pas largimit të Melisës: E kuptove në kohë sepse të...

Ish-konkùrrénti reagon pas largimit të Melisës: E kuptove në kohë sepse të rrije…

Deklarata e Melisës mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen Prime”, ku konkurrentja kërkoi në studio largimin e saj nga emisioni, solli reagimin e një prej ish-pjesëmarrësve, Erjon Geca.

Melisa tregoi se kishte një ngarkesë emocionale për shkak të sulmeve të shumta të konkurrentëve me njëri-tjetrin, ndaj kishte disa javë që kërkonte të largohej. Ajo u shpreh se nuk e shihte asnjërin prej meshkujve konkurrentë si partnerin e ardhshëm të jetës.

Përmes dy postimeve në Instagram Story, Geca shkruan:

“Domethënë paskan bërë efekt akuzat e njerëzve. Drejtësia dhe pastrimi po bëhet pavarësisht se jo me arsyen e vërtetë po hajde më, po i marr si të tilla. Por më mirë kështu sesa kur të plaste bomba. Presim dhe pastrimin e radhës, ka prapë e dini ju. Me lezet me lezet po pranohen skandalet dhe po kthehen si gjëra të bukura duke thënë uaaa sa bukur nëse na dalin të vërteta. Ehhh çdo gjë për klikime u bë dhe tani bëhet çdo gjë për të mos dalë të vërtetat që prishin imazhin e produksionit. Por prapë fallciteti dhe gënjestrta do vazhdojnë… se klikimet duhen”.

Melisa vendosi të largohej në një moment delikat, kur prej disa ditësh në media po qarkullon lajmi se ajo dhe Andi, janë prej disa kohësh në një lidhje së bashku. Ka qenë ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ajo që tregoi së fundmi se çifti jo vetëm që është në një lidhje, por kanë nisur edhe bashkëjetesën.

E ftuar në “Top Albania Radio”, Shqipja pohoi se dyshja kanë nisur bashkëjetesën. Ajo është shprehur se Melisa zgjodhi Fationin në emision thjesht për “show”, sepse në realitet kishte ndjenja për Andin.

“Unë e di që Melisa ka ardhur për Andin, e zgjodhi Fatjonin për lojë, e zuri me gojë emrin tim për show…”, është shprehur Shqipja gjatë intervistës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!