Vetëm pak ditë pasi Fero dhe Arbenita celebruan dashurinë e tyre, u zbùlua se ata do të bëhen prindër për herë të aprë.

“Iconstyle.al” siguroi një foto nga dita e martesës, në të cilën Arbenita shihej e veshur me një fustan të kuq pas trupit, që i nxírrte në pah barkun e rrumbullakosur.

Më pas këtë lajm e pranoi vetë modelja ditën e djeshme. Përmes një postimi në rrjete sociale ajo konfirmoi se është në pritje të ëmbël, duke shkruar:

“Jam shtatzënë”. Modelja publikoi për herë të parë edhe foto me barkun e rrumbullakosur, teksa shihej e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe xhinse.

Ndërkohë sot Arbenita publikoi disa foto të bëra gjatë ditës së saj të célebrimit me Feron.

Ajo shfàqet me fustanin e kuq dhe barkun e rrumbullakosur e ka zbùluar se fëmija do të vijë në jetë më shpejt nga ç’e mendonim.https://www.photojoiner.net/image/b40g33cH

Modelja ka treguar se është 8-muajshe, që do të thotë se ajo do të bëhet nënë muajin e ardhshëm.

Ndërsa nga Fero deri më sot nuk kishim ndonjë reagim për lajmin e shtatzënisë së partneres, përveç një komenti që là ditën e djeshme në postimin e Arbenitës.

Por sot ai ka thýer héshtjen dhe ka bërë një deklaratë të habítshme.

Ai shprehet se është ndjérë i ofénduar nga mediat që kanë shkruar se është bërë baba, sepse préj kohësh ka qenë baba.

Sigurisht jo me një fëmijë tjetër, por në muzikë, sepse të tillë e konsideron veten.

Siç duket edhe këtë moment kaq të bukur në jetë, Fero po e shfrýtëzon që të thùmbojë reperët e tjerë, duke i cilësuar shumë më të vegjël se vetja.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!