Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli i kanë dhënë fund beqarisë dhe këtë lajm e ka konfirmuar pak minuta më parë vetë modelja!

Ata i kanë thënë “Po” njëri-tjetrit dhe janë tashmë të sapomartuar, ndërsa lumturia duket qartë në sytë e tyre.

“Të sapomartuar”- shkruan Arbenita krahas fotos së publikuar në InstaStory.

Në media ka qarkulluar prej disa kohësh lajmi se ata janë kurorëzuar me martesë, ndërsa sot u konfirmua gjithçka!

Fill pas këtyre lajmeve, disa media rozë shkruanin se Arbenita është shtatzënë dhe ata janë në pritje të fëmijës së parë.

Mirëpo, kjo rezulton të jetë e pavërtetë. Ishte vetë modelja e cila ka mohuar zërat teksa është pyetur nga një fanse në foton e publikuar së fundmi me Feron.

“A je shtatzënë a?” ka pyetur dikush, teksa Arbenita është përgjigjur: “Jo.”

Fero ka treguar më herët se është njohur me Arbenitën në rrjete sociale, ai i ka shkruar dhe më pas janë takuar në Shkup për herë të parë. Ndryshe nga femrat e tjera, reperi ka rrëfyer Arbenita e ka bërë menjëherë për vete.

“E kam pëlqyer Arbenitën. Unë nuk i kam shkruar kurrë femrave, sepse gjithmonë më kanë shkruar dhe më kanë zënë vetë. Por Arbenita është femra e parë që kam pëlqyer dhe e kam bërë për vete. Jemi takuar në Shkup për herë të parë”, ka treguar Fero.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!