Ballina Magazina Fationi i 'PërPuthen' tregon të vërtetën e marrëdhënies me Trejsi Sejdinin dhe...

Fationi i ‘PërPuthen’ tregon të vërtetën e marrëdhënies me Trejsi Sejdinin dhe Fifin (VIDEO)

Sa ishte pjesë e “Për’Puthen” Fation Kuqari ishte një nga djemtë më të preferuar nga vajzat.

Mirëpo ai nuk arriti të gjente dashurinë dhe shpirtin binjak brenda programit dhe para disa javësh vendosi të dorëhíqej.

Fationi u shpreh se kishte menduar prej kohësh të linte programin dhe se nuk mùnd të vazhdonte më tej të bëhej pjesë e hípokrízive.

Menjëherë pas emisionit të gjithëve ju tërhòqi vëmendjen një lídhje e ngùshtë mes tij dhe Fifit.

Këta të dy u shfaqën bashkë në rrjete sociale, por më vonë u zbùlua se ata do të bashkëpunonin me njëri-tjetrin për këngën e re të Fifit dhe se nuk kishte diçka më shumë.

Historia e me Fifin u mbyll me kaq, por më pas fansat nisën të preòkupòheshin për një tjetër vajzë të njohur.

Fationi i bëri një koment modeles Trejsi Sejdini në Instagram dhe të gjithë nisën të dyshònin se mes tyre po lind diçka.

Fationi i shkroi Trejsit “O fëmijë i llastuar“, ndërsa ajo publikoi një video super séksi të sajën, teksa ia ktheu: “Bebwww praa“.

“I kam të dyja shumë mikesha…. (hesht). Unë të them dhe po dhe jo, ti prap do dyshòsh. Unë them i kam mikesha, mendo ç’të duash. Unë mùnd të them që e kam dhe të dashur ose grua, ose diçka tjetër, ti prap do dyshòsh”, u shpreh Fationi në një intervistë për “Expuls”.Image result for fation trejsi

Gjithashtu, Fationi ka rréfyer se e kanë ngàcmuàr pafund femra të showbiz-it, të cilat s’preferoi t’i tregonte me emra.

Madje, ai tregoi se një pjesë e vajzave ishin edhe pjesë e televizionit “Ora News”, ku ai po realízonte intervistën.

Duket se “Për’Puthen” ka qenë i suksesshëm për Fationin nga ana e femrave, pasi edhe mesazhet që ai mérr në ditë janë të panumërta.Image result for fation trejsi

“Më kanë shkruajtur pafund. Jo një, dy, por pafund. Nuk e di ta shpjegoj se unë kam edhe një tip…

Edhe nga “Ora” ka pasur. Nuk e di çfarë i kam bërë përshtýpje, por ndoshta kam gjàkun e ëmbël. Ndoshta s’më kanë ngàcmuar hashíqare ose kanë thënë diçka, por… “- është shprehur ai.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!