Ballina Magazina Enca dhe Bebe Rexha blihen bashkë, e gjeni pak se çfarë do...

Enca dhe Bebe Rexha blihen bashkë, e gjeni pak se çfarë do të ndodhë? (VIDEO)

Dy vajzat e famshme shqiptare, Enca dhe Bebe Rexha, u futën në LIVE së bashku dhe sa mirë bënë!

Teksa bisedonin me njëra-tjetrën, Enca shqip e Bebe anglisht, këngëtaret ndànë një super lajm!

Ato mùnd të vijnë me një bashkëpunim dhe ky ishte lajmi më i bukur që mùnd të merrnim sot!Bebe Rexha shtoi se në rast se bashkëpunimi i tyre do të realízohej, ajo do të dëshironte që në projektin muzikor të kishte muzikë tradícíonale shqipe.

Imagjinoni ç’perlë mund të vijë! Rikujtojmë se Enca ka deklaruar se ka disa surpríza për këtë vit.

Ajo i ka ndàrë më herët dy këngët e saj në Instagram, duke zbùluar titujt dhe një pjesë të secilës prej tyre.

Kënga e parë titullohet “Zemër”, ndërsa demon e saj mund ta dëgjoni më poshtë:

Kënga e dytë e Encës titullohet “Noshta” dhe në fakt, do të jetë e para që do të publikohet për këtë vit.

Në një postim në Instagram, këngëtarja na ka treguar një pjesë të këtij projekti që po e presim me padurim.

“Noshta” soon ❗️ kush e prét 🥰 e fillojme 2021 🔥- shkruan ajo.

Në fakt, ajo na kishte premtuar hite të zjàrrta dhe e ka mbajtur fjalën e saj!

Enca nuk ka ndarë ende asnjë detaj më tepër lídhur me datën e publikimit, megjithatë mbétet të présim!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!