Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po shijojnë lídhjen e tyre të dashurisë, pas skàndalit të madh të romancës qëi bëri kryefjalën e mediave gjatë këtyre ditëve.

Megjithëse doli ‘e përputhur’ me Andin nga emisioni, Tea rrëfeu se gjatë gjithë kohës kishte qenë në një lídhje me ish-konkùrréntin nga Kosova, Beart Rexhepin.

Madje, ata nuk fshíhen më nga publíku dhe e kanë “zyrtarizuar” në njëfarë mënyre lídhjen e tyre në rrjete sociale, duke ndàrë herë pas here momente së bashku.

Tea është bërë tashmë “nuse Kosove” dhe kalon më shumë kohë me Beartin dhe familjen e tij, ndërsa duket se ka një màrrëdhénie të mirë me kunatën, Idean.

Në postimin e fundit në InstaStory, Tea ka ndàrë një foto me motrën e Beratit dhe rrjeti u shokua nga ngjàshmëria e tyre e madhe.

Dy vajzat fare mirë mùnd t’i ngàtërròjnë për motra, pasi janë të dyja bjonde dhe kanë të njëjtën ngjyrë sysh.

Dy vajzat kanë pòzuar pa grím dhe vështírë se mùnd t’i dallojmë nga njëra-tjetra!

Më herët, Tea ka treguar se ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për të, për shkàk të gjithë oféndimeve dhe màllkímeve që ka marrë.

Ajo ka treguar se nuk doli që në fillim me Beartin nga emisioni, sepse kur ai u largua mes tyre nuk kishte lindur ende asgjë. Ndërkohë dikush e ka pyetur përse nuk u largua nga programi, siç bëri edhe Fjorela pasi gjeti dashurinë jashtë.

Me pas ajo ka treguar se është ndjerë shumë e zhgénjyer nga intervista që Andi Shehi dha në “Roped With Olsi”. 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!