Ballina Magazina Dy kunata si dy motra! Sa shumë ngjajnë Tea dhe motra e...

Dy kunata si dy motra! Sa shumë ngjajnë Tea dhe motra e Beartit (FOTO)

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi po shijojnë lídhjen e tyre të dashurisë, pas skàndalit të madh të romancës qëi bëri kryefjalën e mediave gjatë këtyre ditëve.

Megjithëse doli ‘e përputhur’ me Andin nga emisioni, Tea rrëfeu se gjatë gjithë kohës kishte qenë në një lídhje me ish-konkùrréntin nga Kosova, Beart Rexhepin.

Madje, ata nuk fshíhen më nga publíku dhe e kanë “zyrtarizuar” në njëfarë mënyre lídhjen e tyre në rrjete sociale, duke ndàrë herë pas here momente së bashku.

Tea është bërë tashmë “nuse Kosove” dhe kalon më shumë kohë me Beartin dhe familjen e tij, ndërsa duket se ka një màrrëdhénie të mirë me kunatën, Idean.

Në postimin e fundit në InstaStory, Tea ka ndàrë një foto me motrën e Beratit dhe rrjeti u shokua nga ngjàshmëria e tyre e madhe.

Dy vajzat fare mirë mùnd t’i ngàtërròjnë për motra, pasi janë të dyja bjonde dhe kanë të njëjtën ngjyrë sysh.

Dy vajzat kanë pòzuar pa grím dhe vështírë se mùnd t’i dallojmë nga njëra-tjetra!

Më herët, Tea ka treguar se ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për të, për shkàk të gjithë oféndimeve dhe màllkímeve që ka marrë.

Ajo ka treguar se nuk doli që në fillim me Beartin nga emisioni, sepse kur ai u largua mes tyre nuk kishte lindur ende asgjë. Ndërkohë dikush e ka pyetur përse nuk u largua nga programi, siç bëri edhe Fjorela pasi gjeti dashurinë jashtë.

Me pas ajo ka treguar se është ndjerë shumë e zhgénjyer nga intervista që Andi Shehi dha në “Roped With Olsi”. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!