Pak ditë më parë, “iconstyle.al” zbùloi se Romeo Veshaj ka nisur një romancë të re.

Aktori i humorit i dha fund màrrëdhénies me Jonida Maliqin para disa muajsh dhe tashmë ka nisur një lídhje me Aleksia Peleshin, vajzën e Niko Peleshit.

Ata të dy publikuan foto nga Vlora pak ditë më parë, duke treguar se po e shijojnë në maksimm lídhjen e tyre.

https://www.photojoiner.net/image/aXPFGCsk

Më pas u vù re se vetë Aleksia ka ndàrë në rrjetet e saj sociale foto në makinë, ku mùnd të dallojmë fare lehtë Romeon i cili shfàqej duke i dhënë makinës.

Ndërkohë që aktori i humorit nuk ka reàguar fàre në lídhje me këtë lajm, Aleksia duket se nuk ka ndërmende ta mbàjë të fshéhtë romancën me të.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instagram një foto, në të cilën dallohet qartë se është përkrah Romeos.https://www.photojoiner.net/image/p9FcQDdP

Fytyrën e tij ajo e ka mbùluar pak me kapuçin e bluzës, por kuptohet se është aktori ai që ndodhet pranë saj.

Nuk dihet se sa kohë kanë ata të dashuruar, por lídhja mes tyre duket mjàft e fòrtë. Ndërkohë kujtojmë se mediat rozë kanë zbùluar se Romeo ka gati 4 muaj që është ndàrë nga Jonida Maliqi.

Prive.al ka mësuar se ata janë ndarë bashkë në nëntor të 2020-tës, por vazhdojnë të jenë miq me njëri-tjetrin. Kjo gjë vërtetohet lehtësisht edhe nga rrjetet e tyre sociale, pasi vazhdojnë të ndíqen në Instagram.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!