Mbrëmjen e sotme, emisionit “Për’Puthen” iu bashkuan dy djem të rinj, secili me kàrakterístikat e tij të veçanta.

I pari që u prezantua në studio ishte 29-vjeçari Dorjan Kuka nga Lushnja.

Ai tregoi se deri në moshën 22-vjeçare kishte qenë futbollist, mirëpo më pas ishte tërhéqur për shkàk të démtimeve që kishte pésuar dhe opéracíoneve që kishte kryer. Më vonë, ai ishte marrë me modeling.

[/video]

Dorjani komentoi vajzat e “Për’Puthen” me komplimente të shumta, mirëpo zgjodhi të mos thoshte asnjë fjalë të mirë për Antonelën dhe Ledjanën.

Ai u shpreh se dy vajzat i duken si vjehrra dhe nusja që grínden gjithë kohën, ndërsa ky koment iu duk i pavend dy konkùrrénteve.

Antonela e pyeti Dorjanin për moshën, duke u shprehur se ishte tepër i vogël pasi s’kishte as qíme në fytyrë.Njëri u prit me "sëpatë" e tjetri si "princ", njihuni me dy djemtë e rinj  të "Për'puthen" - iconstyle.al

Dorjani argumentoi me faktin që jemi në vitin 2021 dhe s’ka lezet një mashkull me qíme.

Për këtë koment u hòdhën edhe djemtë e tjerë të emisionit, të cilët e pyetën nëse ‘héqjen e qímeve’ Dorjani e quan emancípim.

Thùmbat mes konkùrrùntit të ri dhe Antonelës nuk ndaluan edhe pas prezantimit të konkùrrùntit të dytë me një emër shumë të veçantë.

Ai quhet Princ Mile dhe është 24 vjeç dhe punon veteriner. Në fakt, Princi u prit me buzëqeshje e gëzim nga vajzat, të cilat e cilësuan tepër të ëmbël djalin e ri.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!