Ata që kanë motra ose vëllezër dhe kanë pasur apo kanë një marrëdhënie si “Tom & Jerry” me ta, do ta kuptojnë më mirë këtë urim të Bora Zemanit për të vëllain.

Motrat dhe vëllezërit janë ata që shpesh s’i durojmë dot, por do të jepnim jetën për ta.

Një màrrëdhénie të tillë e ka edhe Bora me Lisienin, i cili sot feston ditëlindjen.

Ata kanë treguar shpesh në rrjete sociale që janë tepër të lídhur me njëri-tjetrin.

Urimi i moderatores për të vëllain ishte më i bukuri. Krahas fotos së Lisienit, Bora ka shkruar:

“Zemra ime, shpirti im, gjàku im! Jam e lumtur që të kam në jetën time, që jam rritur me ty (edhe pse të kam nxírë jetën). Të dua dhe sa më shumë rritemi, të dua edhe më shumë,”- shkruan Bora.

Disa ditë më parë, Bora mpòshti vírusin Covid-19, e cila e detyroi të mùngonte për ditë me radhë në emisionin “Për’Puthen”.

Moderatorja është shprehur se është ruajtur shumë për gjithë këto muaj, por nuk i shpëtoi dot inféktímit.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!