Ballina Magazina Dafina Zeqiri dhe Dj Geek urojnë Shën Valetinin me foto intime!

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek urojnë Shën Valetinin me foto intime!

Në fund të muajit dhjetor të vitit që làmë pas Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmuan atë që të gjthë fansat po prísnin prej kohësh, ribashkimin e tyre.

Dafina postoi në Instagram disa foto të saj, të shkëpùtura nga bashkëpunimi me Ylli Limanin.

Në foto ajo shfaqej e veshur me një kostum të bardhë dhe përkrah tyre shkruante: “Ti je ai që më plotëson”.

Menjëherë pas postimit erdhi dhe një koment nga Dj Geek, që çmendi gjithë fansat.

“E di”, komentoi ai shoqëruar me emojin e një bebi dhe një zemre të kuqe.

Përgjigja e Dafinës ishte e menjëhershme me disa figura puthjesh.

Kaq mjaftoi që ata të konfirmonin publikisht se janë sërish bashkë dhe shumë të lumtur.

Që prej këtij momenti dyshja nuk janë ndàrë fare nga njëri-tjetri dhe gjjatë gjithë kohës i shohim bashkë.

As në rrjetet sociale nuk kanë mùnguar komentet plot dashuri, që na i kanë shkrírë zemrat të gjithëve.

Edhe sot në ditën e Shën Valentinit nuk mund të mungonin urimet nga çifti më i preferuar i showbizit.

Ata të dy kanë postuar në rrjete sociale imazhe intíme, të cilat nuk i kishim parë më herët.

“Valentini im”, kanë shkruar Dafina dhe Dj Geek përkrah fotove.

Dy vite më parë çifti kanë realízuar një bashkëpunim muzikor “Alo”, që duket se do të mbetet gjithmonë si simbol i dashurisë së tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!