Ballina Magazina Bukuria e Marina Vjollcës kalon kufijtë! Në Itali është në trend (FOTO)

Bukuria e Marina Vjollcës kalon kufijtë! Në Itali është në trend (FOTO)

Para disa muajsh, Marina Vjollca u zgjodh si ambasadore e markës së njohur të stilistes italiane, Elisabetta Franchi.

“Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brand-it”, shkroi Marina asokohe, duke ndarë kështu mesazhin me ndjékësit e saj.

Së fundmi Marina ka udhëtuar sërish drejt Milanos për t’u takuar me stilisten e njohur.https://www.photojoiner.net/image/tF9Dgy57

Këtë herë takimi ishte akoma dhe më i veçantë, sepse Franchi prezantoi Marinën si ambàsadore marke para gjithë italianëve.

Stilistja u shpreh se Marina është si një “barbie” dhe një përfaqësuese e denjë e bukurisë shqiptare.

“Sot dua t’iu prezantoj Marinën që siç e shikoni është një vajzë shumë e bukur. Ajo është nga Shqipëria, ne jemi fqinj. Unë doja të zgjidhja një vajzë shqiptare sepse doja që marka ime të prezantohej edhe për vajzat atje, jo vetëm për ato që jetojnë në Itali. Dhe zgjodha Marinën që është si një barbie”, ka thënë Elisabetta.https://www.photojoiner.net/image/I9JIuBkV

Edhe Marina dukej mjàft e emocíonuar gjatë takimit dhe teksa ishte duke folur shprehu hapur kënaqësinë e saj për këtë bashkëpunim.

Para disa javësh moderatorja ju rikthye programit “Klanifornia” bashkë me gjithë stafin e aktorëve.

Ajo ka zgjedhur që çdo të shtunë të vishet me punimet e stilistes italiane dhe gjithmonë ka arrítur të tërhéqë vëmendjen e fansave të saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!