Ballina Uncategorised Besi trémb Xhensilën, reagimin i kësaj të fundit do ju shkríjë së...

Besi trémb Xhensilën, reagimin i kësaj të fundit do ju shkríjë së qeshuri

Lojërat nga Bes Kallaku nuk kanë të sòsur dhe e vétmja që i vùan në kurrízin e saj është Xhensila.

Së fundmi aktori ka ndàrë në rrjete sociale një video, që i ka bërë të gjithë për të qeshur, por ama Xhensilës ja ka bërë gjàkun ujë.

Xhensila ka qenë duke parë një dokumentar për disa njerëz të zhdùkur në mënyrë të befàsishme nga një hotel dhe Besi ka përfituar nga rasti për ta trémbur pak.Image result for bes kallaku xhensila myrtezaj

Në video këngëtarja duket shumë e fokusuar tek dokumentari dhe as që e ka vënë re Besin që i afrohet nga mbrapa.

Teksa ai i afrohet e trémb dhe Xhensila bërtet dhe instinktivisht qéllon Besin.

Më pas ajo qesh, por nuk e dimë nëse këtë situatë ja ka falur aktorit kollaj.Image result for bes kallaku xhensila myrtezaj

Në fakt kjo nuk është hera e parë që Xhensila përjeton diçka të tillë dhe duhet të jetë mësuar me situata të ngjashme, që janë sa fríkësuese, po aq edhe qesharake.

Kujtojmë se për disa vite Besi i është dedíkuar plotësisht familjes së tij dhe tashmë është gati të rikthéhet sërish në ekran.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!