Aktorja e njohur Eliona Pitarka është në prítje të ëmbël të fëmijës së saj të parë dhe këtë lajm të bukur na e ka treguar vetëm së fundmi.

Në rrjete sociale, Eliona ka treguar se po prét një vajzë dhe në rrjete sociale s’na i ka kursyer më pòzat me barkun e rrumbullakosur.https://www.photojoiner.net/image/XiineRdt

Aktorja ka treguar se po kalon ditët më të bukura të jetës së saj teksa është në prítje të bebushit dhe po e shijon në maksimum shtatzëninë.

Madje, bebushja e saj në bark po rrítet aq shpejt dhe lëviz aq shumë, sa s’po e lé mami Elionën të pijë e qetë një kafe.

Në InstaStory, aktorja ka ndarë një video të dashurueshme të të voglës që i gjùan barkun, ndërsa krahas postimit shkruan: ”Që tani nuk po më lé të pi asnjë kafe”.https://www.photojoiner.net/image/Odzcb4X4

Së fundmi, në një ‘mini-intervistë’ me ndjékësit e saj në Instagram, Eliona ka treguar gjithçka për shtatzëninë, martesën e pàrtnerin místeríoz.

Eliona ka rréfyer se është martuar dhe ka tashmë 3 vite e gjysmë me partnerin.

Të dy e kanë prítur shumë të lumtur lajmin e shtatzënisë dhe të dy dëshironin të kishin vajzë.https://www.photojoiner.net/image/qP6cx8Jh

Bashkëshorti i saj nuk ka aspàk lídhje me televizionin dhe bën një punë tjetër.

Gjithashtu, Eliona shtòi se fëmija i saj mùnd të vijë në jetë në muajin mars dhe tashmë çifti po ndërton një shtëpi të re, e cila do të përfùndojë në shkurt.

Eliona ka shtuar 11 kilogramë gjatë shtatzënisë dhe pranoi se fillimisht i trémbej ndryshimeve të trupit të saj.

Mirëpo, gjithçka kishte ndryshuar kur ajo ndjéu për herë të parë vogëlushen të lëvizte në barkun e saj.

Megjithëse s’e kishim parë më herët, aktorja e bëri “zemrën gur” dhe publikoi foton e parë me partnerin, të cilin deri tani e kishte mbàjtur të fshéhtë nga mediat e publiku.

“Fluturat që ai më jepte u kthyen në këmbë të vogla”- shkroi Eliona krahas fotos së ëmbël të çiftit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!