Djali nga Gjakova, Atdhe Xharavina, ka rrémbyer zemrat e publikut e sidomos të gjinisë femërore me pjesémarrjen e tij në “Për’Puthen”.

Fillimisht, ai ra në sy për aféksionin e madh ndaj Ana Lleshit dhe gjéstet e ëmbla të “dashurisë” për të.

Mirëpo, pas përjàshtimit të Anës nga emisioni, Atdheu realizoi disa takime shumë romantike me Melisën dhe më vonë u shpreh se kishte gjithashtu pëlqim për Sindin.May be an image of 1 person, beard, standing and outerwear

Mirëpo, pak ditë më parë konkùrrénti u filmua jashtë ambienteve të emisionit, teksa shfaqej në pishinë me një vajzë místeríoze.

Videoja bëri xhiron e rrjetit dhe për shkàk të afrimitetit që shfaqej në ato pamje, u alùdua se Atdheu kishte diçka jashtë emisionit.

Megjithëse ai reagoi rrjete sociale duke u shprehur se jo çdo femër me të cilën ai del, domosdoshmërish do të ketë diçka më shumë se miqësi, askush nuk e besoi.

Deri pak minuta më parë, kur vetë Atdheu i ka zbùluar të gjithëve për çfarë bëhet fjalë.

Videoja kompromentuese e çiftit në pishinë ka qenë në fakt pjesë e një reklame që ai ka realízuar, të cilën e ka ndàrë edhe me ndjàkësit në InstaStory.

Kjo nuk është hera e parë që Atdheu “krýqëzohet” për takime të rastësishme me vajza jashtë emisionit, por duket se me të vërtetë s’paska asgjë për t’u shqétësuar!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!