Disa ditë më parë, emisionit “Për’Puthen” iu bashkua një konkùrrente e re.

Vajza, e cila tërhòqi menjëherë vëmendjen për shkàk të stilit ekstràvàgant quhej Sara Malaj, një 22-vjeçare që jetonte në Athinë.

Shumëkujt, portreti në fjalë mund t’i jetë dukur familjar dhe jo më kot. Kjo nuk është hera e parë që e shihni vajzën!

Ju thotë gjë kënga “Dirty Wine”? Bëhet fjalë për një bashkëpunim mes vetë Sarës dhe Don Phenom-it.

Sara Malaj do të ftohej në 2018-ën në “Zonë e lirë”, ku do të fliste për shérrin virtual me këngëtaren Baby G, me të cilën shkémbeu disa mesazhe, madje edhe u kércénua nga kjo e fundit.

Asokohe, 22-vjeçarja rrémbeu vëmendjen e pòrtaleve për shkak të fotografive jòshëse.Image result for sara malaj perputhen]

Sara ka realízuar takimin e parë me Atdheun, takim i cili u transmetua sot në “Për’puthen”.

Afrimiteti i tyre tërhòqi vëmendje të madhe dhe të gjithë u shprehën se vunë re një shkëlqim në sytë e Atdheut, të cilin e kishte pasur vetëm në takimet me Anën e parë.

Mes tyre duket se ka një kimi që pa u njohur akoma mirë.

Aq mirë shkuan gjërat mes çiftit, sa dy konkùrrentët i dhuruan njëri-tjetrit edhe puthje në buzë!

Në fakt, puthja erdhi si “dénim” për Sarën, e cila nuk qélloi në shénjë gjatë qítjes, ndërsa Atdheu po.

Për më tepër, ndiqeni vetë këtë moment më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?v=AA1ATa9cw7Y

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!