Arjon Luli, ish-konkùrret në “Përputhen”, nuk e gjeti dashurinë në emision.

Duket se ish-konkurrenti i ‘PërPuthen’, po shijon romancën e tij jashtë programi, me Serena Sulën.https://www.photojoiner.net/image/IdTbsj4q

Ai habiti jo pak kur postoi foto në vaskë me modelen Serena Sula, ku pak nga pak konfirmuan zërat se mes tyre ka një lídhje.

Prej kohësh, ata nuk e fshéhin më màrrëdhënien e tyre, pasi nuk mùngojnë fotot dhe dedikimet në llogaritë e tyre sociale.

Arjoni ka zbùluar surprízën që ai i kishte përgatitur në ditën e të dashuruarve, partneres së tij, Serenës.

Në një video të publikuar nga vetë ish-konkùrrenti në program, dyshja shfaqen në momente mjaft intíme, duke kërcyer, prékur dhe puthur. Image result for arjoni

Ndërkohë në sfond, shikohet një dhomë gjumi e përgatitur në detaje me elementë romantikë si trandafilat dhe tullumbacet.

Ndërkohë, kujtojmë se në një dalje të tij, Arjoni pohoi se Serenën e ka njohur pasi ka dalë nga programi.https://www.photojoiner.net/image/Jl31fLGE

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!