Mbrëmjen e sotme, në “Për’puthen Prime”, një tjetër opinioste do t’i shtòhet emisionit. Bëhet fjalë për gazetaren Jonida Aliçkolli.

Ishte kjo e fundit që e bëri me dijeni lajmin në fjalë, përmes një postimi në Instagram:

“Në ditën e dashurisë duhet të “Per’puthen” gjërat. Pas pak… Çfarë nuk do të ndodhë sonte. Bëhuni gati!”- shkroi Aliçkolli.https://www.photojoiner.net/image/2gvHdaN5

Në albumin fotografik të saj shfaqet edhe Bora Zemani, e cila duket tepër në formë, pas përbàlljes me Covid-19.

10 ditë më parë, Bora Zemani mùngoi në “Për’puthen” për shkàk të inféktimit me Covid-19.

Pas inféktimit, vendin e saj e zùri Ana Kauri, e cila ia doli me sukses të prezantonte dhe të menaxhonte sítuatat në program.https://www.photojoiner.net/image/nUX5dUts

Pas saj provuan moderimin edhe Antonela e Melisa, e cila dy ditë më parë u rikthýe në program për herë të parë pas largimit nga emisioni.

Lajmi i inféktimit të Zemanit u bë me dije nga opinionisti Arjan Konomi, për t’u konfirmuar më tej edhe nga autorja Olsa Muhameti.

“Na mori malli që sot. Të shkuara!”.

“Unë do çmallem çdo ditë duke ju ndjékur në televizion”, shkroi asokohe Bora, e cila për fat të mirë ia hòdhi paq.https://www.photojoiner.net/image/PUHvuwaO

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!