Lidhja e Teas me Beartin, në një kohë kur ajo doli nga programi e përputhur me Andin, ka bërë bujë të madhe në rrjet.

Rreth kësaj historie janë bërë mijëra komente, ndërsa së fundmi ka reàguar dhe opinionisti Arjan Konomi.

Ai ka publikuar një video-mesazh në profilin e tij të Instagramit, me mbishkrimin “E vërteta ime”.Skandali me Tean, Arjan Konomi reagon mes lotësh: Unë nuk kam pasur as  dyshimin minimal që mund të… – Elokuent TV

Konomi shprehet se nuk ka qenë aspak në dijeni të ksaj historie dhe është po aq i shokuar sa publiku.

“Ajo që ndjéj, fillimisht si detyrë për veten time dhe për ndérshmërinë time dhe për atë që jam unë, është një gjë shumë e réndésishme që dua të them. Unë nuk kam pasur absolutisht as dijeninë më të vogël, as dyshímin minímal që mund të ekzístonte kjo e vërtetë, që ju keni marrë vesh këto ditë. Nëse kam pasur dyshíme, kanë qenë dyshíme për pëlqime, në momente të caktuara që tani i takojnë 3-4 muaj më parë. Por përveç atyre dyshímeve për pëlqim dhe një tërhéqje recíproke, kam qenë totalisht në mùngesë të plotë të çdo dijenie deri në momentin që do ishte Prime, kur Tea dhe Andi do largoheshin nga ai emision. Këtë e them me ndershmërinë më të madhe në radhë të parë tek ata që kanë besuar tek fjala ime dhe personi im”, është shprehur opinionisti, ndërkohë që në fund të videos është përlòtur.

Duket se përmes këtij mesazhi emocíonues Arjani është tërhéqur nga pozita e tij si opinionist dhe tashmë dikush tjetër zùri vendin e tij pa hùmbur shumë kohë edhe pse sot është në emision.

Fatma Haxhialiu ka zbùluar në Instagram se që prej nesër ajo do të jetë në “PërPuthen”, rregullisht si opinionistja e re.

“Do beni si do beni sot ne Prime pa mua, se jam pushim. Bashke shihemi nesër ne PerPuthen ditore.”, shkroi ajo duke bërë me dije se ajo tashmë do të jetë e rregullt aty.

Lëvizje në “Përputhen” pas skandalit me Tean/ Zbulohet emri kush do ta  zëvendësojë Arjan Konomin – Elokuent TV

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!