Ballina Magazina Arjan Konomi se kapérdin dot skandalin Tea-Beart-Andi: Më mirë të më kishte...

Arjan Konomi se kapérdin dot skandalin Tea-Beart-Andi: Më mirë të më kishte…

Mbrëmjen e djeshme, moderatorja e “Për’Puthen”, Bora Zemani mùngoi në studio për shkàk të inféktimit me Covid-19.

Emisionin e hapi opinionisti Arjan Konomi, i cili lajmëroi se moderatorja ishte inféktuar dhe nuk do të shfàqet për disa ditë në ekran.

Por qëndrojmë te Konomi. Ky i fundit publikoi në Instagram, një fotografi të tijën së bashku me Borën, ku shkruante:

“Bora shërim sa më të shpejtë! Është hera e parë në jetë që do kisha dashur të më kishte zénë COVID dhe kolera për të pùshuar disa ditë!”

Kështu, krejt natyrshëm njerëzit e lídhën përshkrimin e fotografisë me sítuatën Tea-Beart. Ditë pushimi nga trýsnia e lajmeve dhe presíoni publik?

Skàndali i fotografive çift të të lartpërmendurve vuri në dyshím besueshmërinë përpos të emisionit edhe të vetë opinionistit, deri atëherë tepër i familjarizuar me masën e gjerë.

Ky i fundit, mes emocíonesh e lòtësh, reàgoi përmes një videoje në Instagram:

“Unë nuk kam pasur as dijeninë më të vogël, as dýshimin më míninal që mùnd të ekzístonte kjo e vërtetë, që ju keni marrë vesh këto ditë. Nëse kam pasur dyshime, kanë qenë dyshime për pëlqime, në momente të caktuara që tani i takojnë 3-4 muaj më parë. Por përveç atyre dyshimeve për pëlqim dhe një tërhéqje recíproke, kam qenë totalisht në mùngesë të plotë të çdo dijenie deri në momentin që do ishte Prime, kur Tea dhe Andi do largoheshin nga ai emision. Këtë e them me ndershmërinë më të madhe në radhë të parë tek ata që kanë besuar te fjala ime dhe personi im”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!