Ballina Magazina Ardit Gjebrea nuk i shpëton Covid-19, ja çfarë do të ndodhë me...

Ardit Gjebrea nuk i shpëton Covid-19, ja çfarë do të ndodhë me ‘E Diela Shqiptare’

Rastet e reja me Covid-19 janë shtùar ndjeshëm ditët e fundit dhe për këtë arsye u morën masa të tjera kufízuese.

Komiteti Teknik i Ekspertëve vendosi ditën e sotme që të kufízojë orarin e daljes nga ora 20:00-06:00, gjithashtu në të njëjtin orar do të qëndrojnë mbyllur baret e restorantet dhe disa gjimnaze në zonat më të rrezíkuara do të vijojnë mësimin online për të paktën 2 javë.

Gjatë këtyre ditëve janë inféktuar edhe shumë personazhe të njohur dhe i fundit që ka dhënë këtë lajm është Ardit Gjebrea.Image result for ardit gjebrea

Moderatori ka zbùluar se ka rezùltuar pozitiv me Covid-19 dhe se është izòluar në shtëpi prej 2 ditësh.

Ai ka treguar se e ka marrë me qetësi këtë situatë, sepse e vétmja simptomë që ka është një témperaturë jo shumë e lartë.

Po me “E Dila Shqiptare”, çfarë do të ndodhë? Gjebrea është shprehur se emisioni do të vazhdojë dhe se ai do e drejtojë nga shtëpia e tij.Image result for ardit gjebrea e diela

“Dita e dytë-pozitiv! Nuk po obobo-hem, sepse me temperaturë jo shumë të lartë jam.

E ç’mund të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi? Mendon gjithmonë për punën dhe në fakt, me gjithë vështírësitë që na përballi koha a zhvilloi instíktin e gjetjes së alternativës që në këtë rast do të thotë:

E Diela Shqiptare do të zhvillohet të dielën sigurisht bashkë, por nga shtëpia”, shkruan Gjebrea.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!