Moderatorja Arbana Osmani ka dhënë një lajm të tríshtë në llogarinë e saj në Instagram.

Gjyshi i saj ka ndërrùar jetë, fiks një vit pas ndàrjes nga jeta të gjyshes së moderatores.

Arbana ka ndàrë në InstaStory një foto me gjyshërit, ku shkruan:

“Ma puth fort nanën o gjysh, ah sa do më màrrë màlli për ju!”

Gjithashtu, Arbana ka ndàrë momentin më të bukur me gjyshërit e saj, kur ata i erdhën surprízë në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”.

Moderatorja është shpréhur se ka qenë me fat që i ka pasur kaq gjatë gjyshërit në jetën e saj, ndërsa tregon se i është thýer zemra nga humbja e tyre.

https://www.youtube.com/watch?v=_Lb8nZMYbso

“Kujtimi me i bukur

Kam qene me fat qe i kam patur kaq gjate ne jeten time, por gjithsesi hùmbja e tyre ma ka thýer zemren. Sot iku gjyshi, fiks nje vit pas Nanes, duke na lene pas kujtimet, Historikun, debùlesen per patatet e skùqura dhe shembullin e nje dashurie si ne perralla. Dhe kete surpríze te bukur, te paharrueshme, me te vecanten ndonjehere per te cilen do te te jem gjithmone mirenjohese ty @eduartgrishaj dhe stafit tim te Duas❤️”- janë fjalët e saj krahas videos që do t’i mbesë si kujtimi më i bukur nga dy gjyshërit e saj.Image result for arbana osmani qan

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!