Ballina Magazina Arbana Osmani kundér Shën Valentinit: Nuk mjafton 1 ditë për të...(FOTO)

Arbana Osmani kundér Shën Valentinit: Nuk mjafton 1 ditë për të…(FOTO)

Nuk duhet të mjaftojë vetëm një ditë si Shën Valentini për të shprehur dashurinë e madhe për partnerin/partneren e jetës.

Mirëpo si mùnd ta bëni çdo ditë të duket si Shën Valentin?

Arbana Osmani ju ka dhënë ndjékësve të saj një ide dhe këshillë shumë të mirë.

Ditën e sotme ajo ka treguar se mëngjesin e ka shijuar nga shtrati. Dhe nëse mendonit se ka qenë Eduarti ai që ka surprízuar Arbanën, gaboheni!

Në fakt ka qenë ajo që ka përgatitur mëngjesin për veten dhe Eduartin, sepse në fund të fundit në një lídhje nuk duhet të japin vétëm meshkujt, por duhet të jetë një màrrëdhéie e ndërsjellë.

“Këshilla numër 1 për ditën e Shën Valentinit, por edhe në një ditë normale: Surprízoni të dashurin me mëngjesin e preferuar në krevat”, ka shkruar Arbana, përkrah fotos me dy tost me avokado dhe vezë.

Jo më kot thonë se dashuria nis nga stomaku dhe ndaj Arbana ka ndjékur këtë këshillë për ta nisur ditën e saj plot dashuri.

Moderatorja ka treguar gjithmonë se është shumë e kujdésshme ndaj gjithë familjes së saj dhe duke qenë se e ka pasion gatimin ajo ju plotëson atyre çdolloj dëshire që ka lídhje me ushqimin.

Kujtojmë se préj pak muajsh Arbana është bërë nënë e një djali për herë të dytë dhe para disa ditësh ju rikthye sërish ekranit me programin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!