Takimi i së premtes mes Andit dhe Sarës shkàktoi debàt të madh në studio.

Ky takim nuk u prit fare mirë nga Jasmina, vajza me të cilën Andi pati një takim shumë romantik dhe madje shkémbeu disa puthje në buzë të dielën e javës së shkuar.

Edhe në takimin me Sarën, Andi u shféq shumë i afërt duke e ngrítur në krahë dhe puthur në qafë.https://www.photojoiner.net/image/PmxLKtDs

Jasmina u ndje shumë e zhgénjyer nga ky takim dhe sulmoi si Andin po ashtu edhe Sarën.

Ajo tha se e ka respektuar Andin deri në fund dhe se ai duhej të bënte të njëjtën gjë, ose ndryshe t’i thoshte që ata nuk do e vazhdojnë njohjen më tej bashkë.

Ndërsa për Sarën, që e ka cilësuar si një nga mikeshat e saj, ajo tha se nuk mùnd të ketë shoqëri me të për sa kohë flírton me djalin që vetë ajo ka qejf.I bejn Bllok njera - tjetres ne Instagram! Sara Malaj dhe Jasemin vazhdojne  te hakmerren! - YouTube

Mirëpo dhe Sara i është kthýer keq dhe ka zbùluar se në prapaskùnë Jasmina ndërròhet në të njëjtën dhomë me Atdheun.

Mes vajzave ka nisur lùfta! Miqësia e tyre pati krísje aq të madhe, sa tashmë janë héqur edhe nga rrjetet sociale.

Jasmin publikoi në InstaStory foto me vajzat e “Për’Puthen”, duke injòruar totalisht Sarën, të cilën madje e kishte prérë nga foto.

Por për inat të Jasminës, Sara ka publikuar pak më parë në InstaStory një foto me Andin, krahas së cilës shkruan:

“Për inat të vjehrrës, shkova me mullixhinë.”

Epo, “mullixhiu” këtu është Andi dhe lùftën e deklarojmë të hapur!

Nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur reagimi i Jasminës,  e cila ka komentuar në foton që konkùrrénti i “Për’Puthen”, Atdheu ka postuar në Instagram.

“I bukuri im”, shkruan ajo në postimin e Atdheut, duke e shoqëruar komentin me një zemër.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!