Personazhi më i komentuar i këtyre ditëve, Andi Shehi, ishte i ftuar në emisionin “Roped With Olsi”, për të folur për skàndalin e madh të “Për’Puthen”.

Pas bërjes publíke të lídhjes së Teas dhe Beartit, menjëherë pasi Andi dhe Tea dolën të “përputhur” nga emisioni, Andi deklaroi nëpërmjet një statusi në InstaStory se produksioni e kishte detyruar t’i bindej rregullave të tyre pas nénshkrímit të një kontrate ‘të fríkshme’.

Mbrëmjen e së martes në “Roped With Olsi”, ish-konkòrrònti i uroi publikisht më të mirat Teas dhe Beartit për lídhjen e tyre.

“Ju shkoftë sa më mbarë”- u përgjigj Andi, kur u pyet se ç’do t’i thonte çiftit.

Andi tregoi se për Tean kishte pasur një simpati, e cila nuk arriti të zhvillohej më tepër për shkak të rrjedhës së ngjarjeve, por la të kuptohet se ata kanë mbetur shokë të mirë.

Gjithashtu pas skàndalit, ata kanë komunikuar së bashku, duke pyetur njëri-tjetrin nëse janë mirë.

“A je mirë? Po, po ti? Po”- ishin mesazhet e tyre të fundit.

I pyetur se çfarë do t’i thoshte Teas, Andi u shpreh:

“Do i thoja që pàvàrësisht të gjithave, vetëm kemi lindur, vétëm do vdésim. Jepi drejtim!”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!