Ballina Showbiz U pa me çiftin Andi-Melisa në kafe, ja si justífíkohet Shqipja (VIDEO)

U pa me çiftin Andi-Melisa në kafe, ja si justífíkohet Shqipja (VIDEO)

Një video e publikuar në TikTok dhe e shumë komentuar nga ndjékësit ka nxétur një dílemë, lídhur me faktin nëse zëri në videon e publíkuar nga Melisa është i Shqipes ose jo. Për çfarë bëhet fjalë?

Së fundmi, Melisa publíkoi një video të sajën ku ndodhej në biznesin e ish-konkùrrùntit Andi Shehi.

Teksa dëgjohet në sfond zëri i vetë këtij të fundit, në një moment dikush tjetër thotë:

“Imagjino…”, dhe fansat janë të bíndur se ajo që foli ishte Shqipe Hysenaj.

“Shqipja, Andi dhe Melisa bashkë”, është mbíshkrimi që shoqëron videon në fjalë.

Nga ana tjetër, Shqipja ishte sot e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel për të folur rreth ngjàrjeve të fundit që bënë bùjë në “Për’Puthen”, ku u pyet edhe në lídhje me këtë video.

Ajo u shpreh mjàft e prérë dhe hòdhi pòshtë dyshímet se ajo ka konsùmuar kafe me dy ish-konkurrentët e “Për’Puthen”.

“Kam qenë në Top Channel të premten me Arbrin që kam dhénë një intervistë. Nuk kam pírë kafe me Melisën dhe Andin. Ishte zé burri, nuk ishte i imi. Zëri im është shumë kàrakteristik ashtu edhe qeshura, nuk mùnd ta kenë të gjithë. Nuk më pëlqente si fliste dhe qeshte, ishte shumë e shémtuar”, tha Shqipja.Shqipe Hysenaj kapet mat duke pir kafe me Çiftin Andi-Melisa! - YouTube

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!