Një video e publikuar në TikTok dhe e shumë komentuar nga ndjékësit ka nxétur një dílemë, lídhur me faktin nëse zëri në videon e publíkuar nga Melisa është i Shqipes ose jo. Për çfarë bëhet fjalë?

Së fundmi, Melisa publíkoi një video të sajën ku ndodhej në biznesin e ish-konkùrrùntit Andi Shehi.

Teksa dëgjohet në sfond zëri i vetë këtij të fundit, në një moment dikush tjetër thotë:

“Imagjino…”, dhe fansat janë të bíndur se ajo që foli ishte Shqipe Hysenaj.

“Shqipja, Andi dhe Melisa bashkë”, është mbíshkrimi që shoqëron videon në fjalë.

Nga ana tjetër, Shqipja ishte sot e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel për të folur rreth ngjàrjeve të fundit që bënë bùjë në “Për’Puthen”, ku u pyet edhe në lídhje me këtë video.

Ajo u shpreh mjàft e prérë dhe hòdhi pòshtë dyshímet se ajo ka konsùmuar kafe me dy ish-konkurrentët e “Për’Puthen”.

“Kam qenë në Top Channel të premten me Arbrin që kam dhénë një intervistë. Nuk kam pírë kafe me Melisën dhe Andin. Ishte zé burri, nuk ishte i imi. Zëri im është shumë kàrakteristik ashtu edhe qeshura, nuk mùnd ta kenë të gjithë. Nuk më pëlqente si fliste dhe qeshte, ishte shumë e shémtuar”, tha Shqipja.Shqipe Hysenaj kapet mat duke pir kafe me Çiftin Andi-Melisa! - YouTube

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!