Ballina Magazina Pas skandalit me Tean, Andit i ndodhë gjëma jashtë 'PërPuthen' (FOTO)

Pas skandalit me Tean, Andit i ndodhë gjëma jashtë ‘PërPuthen’ (FOTO)

Një nga konkùrréntët e “Për’Puthen” në sezonin e dytë është edhe Armand Shehi, apo njohur ndryshe si Andi.

Ky i fundit që me hyrjen e tij në emision ka rénë në sy për artikulimin e tij, por në rrjetet sociale – sipas disa portaleve janë treguar disa anë të panjohura të jetës së tij.

Pasi zhgénjeu shumë fansa dhe doli kéq në sy të shqiptarëve Andit të Për’Puthen i ka ndodhur një tjetër diçka jo e mirë.

JOQ ALBANIA bën me dije se Andit i kanë mbýllur lokalin që ai e hapi me aq bujë. Bëhet fjalë për Catalyea Lounge, pranë zonës së Inxhinierisë së Ndërtimit.

Lokali i Andit është rrethuar me shiritin ‘skenë kr i mi’ dhe sipas një dëshmitareje, lokali është mbyllur gjatë natës.

Sipas saj, zhùrma e shkàktuar nga lokali në lagje mùnd të jetë bërë problem për mbylljen, pasi dhe patrùlla e polícisë qarkullonte shpesh në zonë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!