Një nga konkùrréntët e “Për’Puthen” në sezonin e dytë është edhe Armand Shehi, apo njohur ndryshe si Andi.

Ky i fundit që me hyrjen e tij në emision ka rénë në sy për artikulimin e tij, por në rrjetet sociale – sipas disa portaleve janë treguar disa anë të panjohura të jetës së tij.

Pasi zhgénjeu shumë fansa dhe doli kéq në sy të shqiptarëve Andit të Për’Puthen i ka ndodhur një tjetër diçka jo e mirë.

JOQ ALBANIA bën me dije se Andit i kanë mbýllur lokalin që ai e hapi me aq bujë. Bëhet fjalë për Catalyea Lounge, pranë zonës së Inxhinierisë së Ndërtimit.

Lokali i Andit është rrethuar me shiritin ‘skenë kr i mi’ dhe sipas një dëshmitareje, lokali është mbyllur gjatë natës.

Sipas saj, zhùrma e shkàktuar nga lokali në lagje mùnd të jetë bërë problem për mbylljen, pasi dhe patrùlla e polícisë qarkullonte shpesh në zonë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!