Ballina Magazina Shqipja dhe Fatjoni qenkan në një lídhje? Ana habit me deklaratën e...

Shqipja dhe Fatjoni qenkan në një lídhje? Ana habit me deklaratën e saj (VIDEO)

Shqipe Hysenaj, në një lídhje me Fation Kuqarin – skénari më i paímagjinueshëm që u hòdh sot në “E Diell”, gjatë rubrikës “Trotuar”. Çfarë ndodhi?

Ishte ish-konkùrréntja e “Për’Puthen”, Ana Lleshi ajo që u pyet nëse pëlqimi i saj për Fation Kuqarin ka qenë i vërtetë ose jo.

Më tej, asaj iu kërkua të tregonte arsyen se përse nuk u bashkuan pas daljes nga emisioni.

Pikërisht këtu erdhi përgjigjja që nuk prítej:

“Se ndoshta tani që jemi jashtë emisionit e ka Shqipja”, teksa iu drejtua vetë kësaj të fundit, e cila gjithashtu gjéndej e ftuar në studio.

Më tej, Ana e parë shtòi se po bënte shaka. Praa… veçse batutë apo diçka më shumë? Mbetet të présim…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!