Ballina Magazina Yll i rënë nga qielli! Luana ndryshon papritur 'look' (FOTO)

Yll i rënë nga qielli! Luana ndryshon papritur ‘look’ (FOTO)

Çdo të shtunë Luana Vjollca ka thýer rekorde shikueshmërie me programin e saj, “Shiko kush luan”.

Gjatë gjithë këtij sezoni ajo ka ndàrë me ndjékësit hap pas hapi se çfarë pune bëhet në pràpaskénë për të arrítur deri në realízimin e plotë të spéktaklit.

Luana ka treguar se ajo është mjàft e angàzhuàr në çdo moment të ditës me “Shiko kush luan”, të cilin e cilëson edhe si beben e saj.

Përgjatë këtij sezoni Luanën e kemi parë shpesh të ékspériméntojë me pamjen e saj. Madje javën e kaluar u shfàq me balluke.

Mirëpo, surpízën e vërtetë ajo na e bëri ditën e sotme kur u shfàq me flokë të shkùrtër.

Moderatorja ka postuar një video në Instastory ku komunikon me fansat e saj mirëpo vëmendjen e mori look-u i saj i paprítur.

Ajo shihet me flokë të shkurtër dhe deri tani nuk na kishte paràlàjmëruar për diçka të tillë.

Për herë të fundit, Luanën e kemi parë me këtë look në kàràntinë e nuk dimë të themi nëse këto kohë ka qenë me extension gjithë këto kohë apo sa i ka prérë. Por, diçka e dimë me siguri: Duet një yll.

Në videon e publíkuar ajo thotë se nata e fundit me të ftùar specíal do jetë këtë të shtunë, teksa data 30 janar, kur edhe mbyllet sezoni do jetë diçka krejt specíale, për të cilën nuk na ka dhénë detaje.

Kujtojmë se ky ndryshim i saji përkon edhe me ndryshimin e Marinës, e cila pak ditë më parë na prezantoi me look-un e re. Të jenë bërë matchy-matchy?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!