Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të dashura dhe më simpatike shqiptare.

Shpesh e kemi parë edhe si aktore në ‘Portokalli’, pasi Xhemi ka dhe një sens humori që i vjen natyralisht.

Ditën e sotme ish-moderatorja e “Portokalli”, Xhemi Shehu feston ditëlindjen.Image may contain: 1 person, selfie and closeup

Nëpérmjet një fotoje të publíkuar në ‘Instagram’, ajo falënderon të gjithë për urimet e sinqerta dhe zbùlon moshën.

Nëse mendonit se ajo ka mbùshur 30 vjeçe, e keni gabim. Ditën e sotme Xhemi feston 38-vjetorin e lindjes.Image may contain: 1 person, closeup

Përsa i pérket jetës prívate, Xhemi është e martuar prej 10 vitesh dhe është nënë e dy djemve.

Familjen ajo ka zgjédhur të mos e bëjë pjesë të mediave dhe postímet ku shfàqet pranë tyre janë të rralla.

Me sa duket mosha është vetëm një numër për Xhemin, pasi ajo mbétet gjithmonë një nga femrat më tërhé qëse të ekranit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!