Ballina Magazina Pas skàndalit reagon Tea, madje íronízon edhe ndjékësit (FOTO)

Pas skàndalit reagon Tea, madje íronízon edhe ndjékësit (FOTO)

Fotot e Teas dhe Beartit si çift dhe zbùlimi i gjithë màshtrímit që u bë në “Për’Puthen” kanë bërë bùjë të madhe ditët e fundit.

Tea doli çift nga programi me Andin, por më vonë u zbùlua se e gjithë kjo kishte qenë një génjeshtér, që të dy protàgonístët ishin detyruar ta ndíqnín deri në fùnd për shkàk të kontratës.

Pas publikimit të këtyre fotove që bënë xhiron e rrjetit, i pari që reàgoi ishte Andi.

Pas tij pati edhe një reagim nga i dashuri, Teas, Beart Rexhepi.

Në një video të publíkuar në Instagram ai u shpreh se Tea është e pafajshme dhe víktimë në këtë histori.

Ai e pranoi lídhjen e tyre, madje e konsíderoi si historinë më të bukur të dashurisë.

Tea, ish-konkùrréntja e emisioni “Për’Puthen” ka reàguar për herë të parë pasi u zbùlua lídhja e saj me Beart Rexhepin.

Ajo ka publíkuar në llogarinë e saj personale në Instagram një foto natyre me dëbòrë, ku edhe ka kaluar disa ditë pushime me të dashurin e saj, ku shkruan:Reagon Tea për tradhtinë: Krimi i përkryer s'ekziston! Thjesht lëmë gjurmë që të na kapin

“Krími perfekt nuk ekzíston, ose ti thjesht lë gjùrmë sepse do që të të kàpin.”

Në disa foto të publikuara ditën e djeshme në rrjet, dukej se Tea Trifoni po shijonte romancën me ish-konkurentin tjetër Beart Rexhepin në Kosovë.

Më herët Tea u akùzua nga një tjetër ish-konkùrrénte, Shqipe Hysenaj, e cila vazhdimisht publíkonte foto të saj me Beartin, por për shkàk se nuk dalloheshin qartë, Tea i mòhoi kategorikisht ‘akùzat’.

Vetëm një javë më parë, Tea dhe Andi dolën si çift nga ‘emisioni i dashurisë’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!