24 orët e fundit kanë pasur një kryetemë trekëndëshin Tea-Andi-Beart.

Publikimi i fotografive të Teas dhe Beartit, që zbùluan lídhjen e tyre të fshéhtë nxíti reàgime të shumta të opinionit publik, konkùrréntëve dhe ish-konkùrréntëve të “Për’Puthen” si dhe vetë dy të dashuruarve.

Në mesin e tyre, nuk mungoi as komenti i autores Olsa Muhameti.Nuk duronte dot mos-servilizmin tim', Albani përjashtohet nga 'Përputhen', reagon autorja programit

Njerëzit janë të bindur se përshkrimi në fotografinë e fundit të saj nuk është rastësi, por një mesazh i koduar.

“Një génjeshtër mùnd ta fshéhë të vërtetën, por nuk mund ta ndryshojë të vërtetën”, shkroi Muhameti e cila ka bllòkuar më pas komentet për t’ju mbýllur gojen edhe ndjékësve të saj dhe atyre të emisionit.
Reagon për herë të parë autorja e “Përputhen”, rreth situatës Tea, Bearti dhe Andi | Gazeta Flash24

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!