Në emisionin e së hënës në “Për’puthen”, Atdheu surprizoi vajzat, duke ju dhuruar lule.

Ai iu dhuroi nga një trëndafil të gjithave dhe moderatores Bora Zemani një tùfë me lule pasi kishte ditëlindjen.

Në dhënien e trëndafilave, Atdheu nuk kùrseu Tean e cila tashmë ka krijuar një ràport me të afërt me Andin.Atdheu i dhuroi trëndafil Teas, reagon Andi: Nuk ka luajtur...(FOTO)

Por prej disa ditësh Andi ka mùnguar në emision dhe gjatë një ‘live’ në Instagram ai u pyet nga ndjékësit dhe për gjéstin e Atdheut, dhe me shumë sportivitet ai tha se e kemi shok dhe ia ka dhénë në rolin e kunatit.

”E kena shok Atdheun dhe ia ka dhénë në rolin e kunatit a kupton me demek “aman më ftòni në dasmë”. Nuk ka lujt kush mendsh me ma ngàcmu Tean atje brenda”, ka thënë Andi si një përgjigje për të gjithë fansat.

Kujtojmë që Andi ka dy javë që e ‘ndàu’ mendjen se do dalë vétëm me Tean: “Jam këtu për ty, më thuaj nëse nuk je për mua, unë íki që tani nga studio”.

https://www.youtube.com/watch?v=XM-wi1S4oM4&feature=emb_title

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!