Ballina Magazina Noizy i hòdhi 'kùnja' për këngën e re, reàgon për herë të...

Noizy i hòdhi ‘kùnja’ për këngën e re, reàgon për herë të parë Tayna (VIDEO)

Rreth dy javë më parë, Tayna lançoi këngën e saj më të re të titulluar “Johnny”.

Ky projekt u prít mirë nga publíku dhe tashmë numëron milíona klíkime në Youtube.

Mirëpo, duket se Noizy ka pasur një “vérejtje” për këngën e saj. Në InstaStory, reperi ka publíkuar një pjesë të këngës së tij ku shprehet “She got the Johnny”, fill pas këngës së Taynës me këtë titull.

Mirëpo, ende nuk është e qartë dométhénia e këtij thùmbi që është fshírë më pas.

Më herët, në media qàrkulloi lajmi se Tayna i kishte kërkuar Noizy-t një bashképunim dhe po përflítej se do të lànçonin një këngë së bashku, por kjo nuk ndodhi kùrrë.

Mbrëmjen e djeshme, Tayna ishte e ftùar në “Shiko kush luan”, ku iu bënë disa lojëra e pyetje të cilat publíku mezí i prét.

Njëra nga pyetjet kishte të bënte me këngën “Johnny” dhe thùmbin e reperit.

Kur u pyet se çfarë mendimi ka Tayna për këtë thashéthém që shkruhet lart e pòshtë reperja u shpréh se nuk e ka kopjuar e nuk ka asgjë në veçanti me të.

Nga ana tjetër ajo u shpréh se në fakt fjàla “Johnny (Xhani)” është një fjalë që pérdoret nga shumë persona e jo vétëm préj tij.

Andaj si pàsojë nuk ka përse të mendohet si një kopjim i Taynës ndàj Noizyt nga publíku shqiptar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!