Ballina Uncategorised Love Story/ Flavia dhe Suela bíen dakort për Saimirin, ja çfarë vendosen...

Love Story/ Flavia dhe Suela bíen dakort për Saimirin, ja çfarë vendosen vajzat (VIDEO)

“Princi modern”, Saimiri, ka krijuar më shumë afrimitet me disa préj vajzave të “Love Story”, tre préj të cilave edhe i ka puthur.

Njëra prej tyre është Silvana, e cila ka lidhur një shoqëri me kònkùrrénten tjetër, Flavian.

Madje, për ta ruajtur këtë miqësi pavàrësisht zgjedhjeve të Saimirit, ato kanë rénë dakord “ta ndàjnë” Saimirin bashkë.

Në “Daily Love Story”, ato kanë treguar me humor se do ta bëjnë me radhë për të mos patur hàtërmbétje.

“Meqë kemi hyrë, kemi rénë dakord, kemi mirëkuptimin e njëra-tjetrës, kështu që një natë ti, një natë unë.”- u shpréh Suela.

“Kur u ndàmë këto na rànë!”- tha Flavia.

Kjo e fundit u përfol në media për debàtin me vajzën e làrguar Silvanën si dhe lídhjen jashtë me një vajzë që préténdohej të ishte e dashura e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!