Ballina Magazina Po thýen rrjetin! Fero dhe Stresi publíkojnë këngën e re, mos vallë...

Po thýen rrjetin! Fero dhe Stresi publíkojnë këngën e re, mos vallë ishte ‘diss’?

Reperi më i përfolur i moméntit, Stresi duket se nuk ka të ndàlur kur bëhet fjalë për muzikën.

Edhe pse në arràti, pasi është shpàllur në kërkim nga polícia pas protéstàve për Klodian Rashën, Stresi duket se ka bashkuar fòrcat me reperin tjetër, Feron.

Dy ditë më parë, Stresi dhe Fero publíkuan dùetin e shumëprítur që mbàn titullin “Mahall”.

Kënga është prítur shumë mirë nga publíku dhe me siguri që do të kthéhet në një hit të padískutueshëm. Kënga është pjesë e albumit të Stresit, mes shumë bashképunimeve të tjera me artistë të mirënjohur si Çartanin ao Don Phenom.

Mirëpo, një vëmendje të madhe ka tërhéqur videoklipi, në të cilin shfàqen àrmë, makina dhe ora lùksoze. Klikimet dhe padýshim koméntet kanë qenë të

Por, një vëmendje të madhe në këtë projekt mori dhe një pjesë e tekstit, ku Stresi thotë:

“Po híqen si gangsta, i pi si çaj rus. Asnjë se llogariti, Melinda p***”. Kaq ka mjàftuar që ndjàkësit të mendojnë se në fakt është një ‘diss’ që i bëhet reperes Melinda Ademi.

Lidhur me këtë ka reàguar vetë Stresi përmes një postimi në Instastory, ku shkruan se tashmë nuk mérret më me diss-e por me muzikë cílësore.

Më tej, reperi shkruan se tashmë është në një moshë ku nuk i shkon të mérret më me diss-e, ndërsa iu uron kolégëve suksése.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!