Konkùrréntja e “Për’Puthen”, Sindi Loci, u kthýe në personazhin më të komentuar të emisionit në media e rrjete sociale pasi deklàroi publíkisht se s’kishte pasur kurrë një lídhje dashurie dhe kontakt fizik me asnjë mashkull.

Tema e vírgjërísë së saj ishte ndér më të prékurat jo vétëm në emision, por edhe jashtë tij dhe Sindi u identifikua si “vajza e vírgjër” e “Për’Puthen”, e cila gjithashtu u bùllizùa shumë.

Sindi kaloi një períudhë tepër të vështirë në fillimet e saj, duke iu dashur të përbàllet me komentet e publíkut dhe bùllízmín e hapur për vírgjërínë. Madje, ky strés e bëri kònkùrrénten të hùmbasë shumë kilogramë brenda vetëm pak ditësh.https://www.photojoiner.net/image/MR29lypc

Mirëpo, tashmë gjithçka ka ndryshuar për Sindin dhe siç ajo është shpréhur në një postim në Instagram, vajza e vírgjër është tashmë më e fòrtë se kurrë dhe nuk ia ndjén për komentet e askujt.

“⚠️Kam nje super news per te gjithe ju!!! ⚠️
E mbàni mend ate Sindin qe hyri ne fillim dhe vríste mendjen perse e gjithe Shqiperia dhe konkùrentet e e bùllízonín per faktin qe nuk kishte pasur asnjehere màrrdhénie séksùale me dike perpara? Eh, ajo Sindi nuk eshte me… Vazhdoni komentoni, dergoni mesazhe negàtive se nuk me intereson aspak… Vazhdoni mbushni emisionin/faqjen tuaj duke permendur emrin tim sepse aq jete keni dhe doni te perfitoni sadopak nga imazhi im. Une KURRE nuk do te ndryshoj per askend, dhe cfaredo qoft opinioni im do ta them me ZE TE LARTE se perderisa jam ulur ne ate karrige e meritoj ta them opinionin tim perpara nje Shqiperie dhe jo duke urrýer neper komente dhe duke i bertítur televizorit… Per te gjithe ju qe vazhdoni kaq déshpérimisht te komentoni zerin dhe vírgjeríne time… Nderoni stacionnn se nuk po ju degjon askush, po flisni pafund edhe po i shtòni hòrmònet e keqíja vetes suaj… se une nuk kam si i clíroj po ju e keni zgjidhjen 😉 Prandàj BYE dhe FALEMINDERIT per vemendjen qe me jepni gjithmone… Tani kjo e vírgjera do shkoj te punoj per te ngjítur shkallet e suksesit, nderkohe ju qendroni ne bàlten tuaj 👋🏻✌🏻”- ka shkruar Sindi.

Ndërsa këto ditë bënë xhiron e rrjetit fotot e bujshme të Teas, konkùrrénte e “Për’Puthen” e cila doli nga programi si çift me Andin, teksa puthej në buzë me një ish-konkùrrént të emisionit, Beartin nga Kosova.

Pas këtij skàndali kanë reàguar edhe vajzat e emisionit “Për’puthen”, dhe njëra prej tyre, Sindi, e ka dhëne mendimin e saj publíkisht.  Mendimi jot për situatën e Teas?”/ Ja çfarë thotë Sindi: Ju mund të thoni  gjithçka për Shqipen, por... - Indeksonline.net

Në InstaStory, Sindi dha mendimin e saj për çiftin Tea-Beart dhe skàndalin Tea-Andi.

“Të them të drejtën, nuk di çfarë të mendoj në lídhje me këtë temë. Do të dëshiroja të prísja një koment nga vetë pròtagònistët. Ju mùnd të thoni gjithçka për Shqipen, por génjeshtra i paska këmbët e shkurtra, nuk e mòhoni dot. Jam e zhgénjyer.”- shkruan Sindi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!