Ballina Magazina Love Story/ Silvana 'plàs' bòmbën e radhës, njéra nga vajzat qenka lésbíke?...

Love Story/ Silvana ‘plàs’ bòmbën e radhës, njéra nga vajzat qenka lésbíke? (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme “Love Story” shkàktoi polémika të shùmta, teksa Silvana ka nxjérrë provat që sipas saj vértetojnë fàktin se Saimiri po bën lojë dhe se ka ftùar vajzat në shtëpinë e tij.

Ish-kònkùrrùntja ka publíkuar në Instastory bisedat e Saimirit me të dhe dy vajza të tjera ku ai i ftòn në shtëpinë e tij.

Mes të tjerave ajo ka pòstuar edhe një bisedë të kònkùrréntes aktuale Flavia, duke shkruar se biseda është bërë mes kësaj të fundit dhe shoqes së saj të ‘ngùshtë’, ku konfirmohet se Saimiri i ka shkruar edhe Flavias. https://www.photojoiner.net/image/UhmDCEdw

Më pas Sílvana ka publíkuar edhe disa mesazhe që i kanë shkuar në Instagram nga një vajzë, e cila i shkruan se është lésbíke dhe se po njihet me Flavian.

“Mua më pëlqejnë femrat dhe po njihemi ndërkohë që ajo është aty brenda!”– thuhet në mesazh.

Teksa e ka ndàrë me ndjàkësit në Instastory, Silvana shkruan: “@flavia.harizaj jepi llògari të dashurës tënde dhe jo mua për qëndrimin tënd edhe një javë më tépër aty!”https://www.photojoiner.net/image/lgJ9fFTo

Më pas ajo duket se është pénduar dhe e ka héqur menjéherë screenshotin.

Silvana shkruante dje  se nuk flet kòt dhe nuk ka asnjé ínat, thjesht do të tregojë se Saimiri bën çdo gjë për show.

Madje ajo thotë se ia ka treguar prodùksíonit lojën e tij sapo e ka kuptuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!