Para pak ditësh Shqipja publíkoi një foto, me anë të të cilës pretendonte se lídhja e vërtetë në “Për’Puthen” ishte ajo mes Beartit dhe Teas.

Ish-konkùrréntja publíkoi një foto, në të cilën Tea shihej e veshur me një bluzë të njëjtë si të Beartit dhe shkruante:

“Tea, shkove ti në Kosovë e more bluzën? Apo erdhën ta sollën këtu? Dhe ti e di miiiirë për kë dhe çfarë bëhet fjalë. Dhe mos u argumentoni me fjalë të kota gjasme e dinit për voice-n që unë do hídhja, sepse unë nxjérr dhe matériale që s’jua merr mendja kùrrë që unë i kam, apo jo Andi?”.

Ndërkohë Tea dhe Andi nuk reàguan në lídhje me këto deklàrata të Shqipes, por thjesht zgjodhën të dilnin bashkë si çift nga “Për’Puthen” të dielën që làmë pas.

Mirëpo Shqipja nuk është ndàlur me kaq dhe sot ka pòstuar një tjetër foto për të vërtetua lídhjen mes Bearit dhe Teas.

Disa ndjékës i kanë dërguar mesazhe Shqipes se i kanë parë bashkë dy ish-konkùrréntët në Bogë, një vend turistik në Kosovë.

Shqipja ju ka kërkuar foto dhe ata ja kanë dërguar, në të cilën shihet Tea dhe Bearti të kàpur dorë për dore me njëri-tjetrin.

Ndërkohë në postim ajo përmend edhe Fationin, duke i thënë se ai kishte të drejtë kur shprehej se të gjithë janë bërë dashnor me njëri-tjetrin brenda në emision.

Madje Shqipja ngré akùza se Andi, që doli nga emisioni me Tean, në të vërtetë është në një lídhje me Melisën.

“Çifti i parë që u përputh jashtë emisionit. Andi e ka lënë në emision o Fatioon Kuqari, se vërtetë ta hodhi fundin ty, por shigjeta ishte diku tjetër. E the mirë janë bërë dashnor me njëri-tjetrin. Faleminderit që jeni tàllur me të gjithë ne.. unë kam fol gjithmonë me fakte, por çfarë të bëjmë që kanë njerëz sipër tyre që i mbùlojnë”, shkruan Shqipja.Andi dhe Tea çift? Shqipja zbulon çiftin e vërtetë në prapaskenat e  'Për'Puthen' – Juda.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!