Më herët këtë javë, bëri super bujë një video e postuar nga Shqipe Hysenaj ku ajo thoshte se “demàskonte” Andin.

Shqipja ka publíkuar sot disa mesazhe zanore që Andi i ka dërguar në WhatsApp, që vërtetojnë të kundértën e mbéshtétjes së tij për Tean kur kjo e fundit ishte përplàsur me Shqipen.

Shkàk i reàgimit të Shqipes është bërë deklàrata e nënës së Andit që shpréhet se djali i saj s’ka patur asgjë me atë, por donte vétëm të shihte reàgimet e Teas. Në mesazhet e publíkuara prej saj, Andi shpréhet se pas Teas nuk ka dalë sepse i interesoi shumë ajo që e préku atë, por për diçka tjetër. Për ta nxjérrë sítuatën në favor të Shqipes.

https://www.youtube.com/watch?v=B9bLSSrvtz4&feature=emb_title

Kjo e fundit shkruan se mes tyre ka patur ndjénja që u shùan më vonë. Por, nuk janë tàllur që të bëjnë xhéloze Tean.

Ajo shprehet se Andi është mashkulli më i pafytyr që ka njohur dhe i kërkon të jetë realist. Madje në një pjesë ai e cilëson veten si “burri i Shqipes”, kur i thotë tu tregojë familjarëve të saj të vërtetën siç është.

As Tea dhe as Andi nuk kanë reàguar rréth këtyre videove, ndërkohë që Shqipja vazhdon të publíkojë të tjera foto ‘kompròmentuese’ në rrjete sociale.

Ish-konkùrréntja preténdon se lídhja e vërtetë në prapaskénat e emisionit është mes Teas dhe Beartit, konkùrréntit të larguar disa javë më parë.

Madje, ajo ka publùkuar edhe foto ku Tea shfàqet e veshur me bluzën e Beartit, teksa shkruan:

“Tea, shkove ti në Kosovë e more bluzën? Apo erdhën ta sollën këtu? Dhe ti e di miiiirë për kë dhe çfarë bëhet fjalë. Dhe mos u argumentoni me fjalë të kòta gjasme e dinit për voice-n që unë do hídhja, sepse unë nxjérr dhe materiale që s’jua mérr mendja kurrë që unë i kam, apo jo Andi?”

“Për këdo që ka dyshíme, çifti i vërtetë prapa skénave, por nuk dua të nxjérr foto private. Meridian Ramçaj bëhu gati, sepse sot ka diçka të lezetshme, do i gríset vello nuses.”- shkruan Shqipja.

Mbetet të présim e të shohim nëse kjo deklàratë dhe këto foto do të diskutohen sonte në “Për’Puthen Prime”. Tha se Tea dhe Andi njiheshin më parë, përgënjeshtrohet deklarata e Shqipes

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!