Disa javë para se të vinte në jetë Poem Blu, mami Sara dhe babi Ledri u zhvendosën në Gjermani për të mirëprítur në jetën vajzën e tyre të parë.

Për ata që nuk e dinë, familja e Sarës jeton në Gjermani dhe po ashtu edhe ajo ka jetuar dikur aty.

Kështu, të gjithë po pyesnim nëse ata do jetojnë atje përgjithmon apo do kthéhen në Kosovë?

Këtë përgjigje ende nuk e kemi màrrë, por kemi përshtýpje se familja më e ëmbël e showbizit është kthýer në Kosovës së fundmi.

Ka qenë vetë reperi ai që ka postuar disa Instastory, një në avion dhe një në vendin e tij, duke lénë të kuptohet se mùnd të jenë kthýer.

Megjithatë, nuk mùnd të themi me siguri nëse ky do jetë një vendim përfùndimtar.

Dyshja nuk na e kùrseu në rrjete sociale portrétin e të voglës, që u kthýe ménjéherë në bebushin më të komentuar në Shqipëri e Kosovë.

Poem Blu duket të ketë një domethënie të madhe për Ledrin dhe Sarën, të cilët pàgëzuan frytin e dashurisë së tyre të madhe.

Sakaq, Ledri ka sjellë këngën e parë pasi është bërë baba, të titulluar “Sot, sot, sot”. Ky projekt théu rékorde klikimesh menjéherë pas publíkimit dhe tani është kthýer në hit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!