Ballina Magazina Ikën në Gjermani për të lindur Poema Blu, ja ku do të...

Ikën në Gjermani për të lindur Poema Blu, ja ku do të jetojnë Ledri dhe Sara (FOTO)

Disa javë para se të vinte në jetë Poem Blu, mami Sara dhe babi Ledri u zhvendosën në Gjermani për të mirëprítur në jetën vajzën e tyre të parë.

Për ata që nuk e dinë, familja e Sarës jeton në Gjermani dhe po ashtu edhe ajo ka jetuar dikur aty.

Kështu, të gjithë po pyesnim nëse ata do jetojnë atje përgjithmon apo do kthéhen në Kosovë?

Këtë përgjigje ende nuk e kemi màrrë, por kemi përshtýpje se familja më e ëmbël e showbizit është kthýer në Kosovës së fundmi.

Ka qenë vetë reperi ai që ka postuar disa Instastory, një në avion dhe një në vendin e tij, duke lénë të kuptohet se mùnd të jenë kthýer.

Megjithatë, nuk mùnd të themi me siguri nëse ky do jetë një vendim përfùndimtar.

Dyshja nuk na e kùrseu në rrjete sociale portrétin e të voglës, që u kthýe ménjéherë në bebushin më të komentuar në Shqipëri e Kosovë.

Poem Blu duket të ketë një domethënie të madhe për Ledrin dhe Sarën, të cilët pàgëzuan frytin e dashurisë së tyre të madhe.

Sakaq, Ledri ka sjellë këngën e parë pasi është bërë baba, të titulluar “Sot, sot, sot”. Ky projekt théu rékorde klikimesh menjéherë pas publíkimit dhe tani është kthýer në hit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!