Ndonëse askùsh nuk e príste làrgimin e saj mbrëmjen e të hënës së kaluar, Saimiri véndosi të làrgonte nga “Love Story” Silvanën.

Pas elímínimit ajo shpréhu rezérvat e saj për princin modern duke thénë se është shumë e lumtur që u làrgua, teksa shtòi se Saimiri është mashkull i thjeshtë që prét që femrat t’i përùlen.

Ajo tha se do burrë me B të madhe, teksa nuk ia pértoi as Saimiri, i cili i tha se edhe ajo duhet të jetë grua me G të madhe nëse e ka këtë kërkesë.

Megjithatë, Silvana tha edhe që Saimiri ka për të dàlë vetëm nga ky spéktàkël, sepse, sipas saj, ai po kërkon vajza që ta argétojnë, por ajo nuk është në këtë katégori.

Ndërkohë për “Daily Love Story”, Silvana deklàroi se e kishte menduar të làrgohej edhe vetë për shkàk të disa gjërave që kishte mësuar gjatë javës.

Silvana akùzoi 33-vjeçarin se ka ftùar vajzat në vilën e tij, gjë që është e ndàluar nga prodùksíoni dhe se ky i fundit duhet t’ia kòntròllojë mesazhet.

Mirëpo, ishte drejtuesja e emisionit Alketa Vejsiu ajo që tha se ia kanë kòntròlluar telefonin dhe se nuk kanë gjetur asgjë.

Mbrëmjen e sotme, Silvana ka nxjérrë provat. Ish-kònkùrréntja ka publíkuar në Instastory bisedat e Saimirit me të dhe 2 vajza të tjera ku ai i ftòn në shtëpinë e tij.

Më pas ajo shkruan se nuk flet kòt dhe nuk ka asnjé inàt, thjesht do të tregojë se Saimiri bën çdo gjë për show.

Madje ajo thotë se ia ka treguar prodùksíonit lojën e tij sapo e ka kuptuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!