Ballina Magazina Rudina dhe Marku sapo na surprìzuan të gjithë me veprimin e tyre...

Rudina dhe Marku sapo na surprìzuan të gjithë me veprimin e tyre (FOTO)

Rudina Dembacaj mori në shtator porpòzimin më të bukur për martesë nga Mark Frroku, duke i thënë “Po” përgjithmonë.

Propòzimi ka ardhur si një surprìzë e vërtetë për Rudinën, pasi Marku kishte përgatitur vetë gjithçka në detaje.https://www.photojoiner.net/image/SnzC7JDH

Aktorja ka zbùluar se ai i ka pròpòzuar në një nga vendet më të bukura të Turqisë, Cappadocia, dhe momentin më të bukur të jetës e kanë fìksuar përmes disa fotografive.

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprìzoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish… As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha ìmagjìnuar kaq pèrfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të krýqèzoi në jetën time! Të dua shumë! P.S. I thashë PO!”, ka shrkuar Rudina duke treguar se pròpòzìmin e ka marrë në datë 22 shtator.https://www.photojoiner.net/image/EbK0S6Wc

Ditën e sotme ajo na ka surprìzuar të gjithëve, teksa ka publìkuar disa foto nga Bashkia e Tiranës, ku shihet bashkë me Markun.

Ata janë martuar. sigurisht pa cerèmoni, vètëm në praninë e personave që kanë bërë cèlebrimin.

Megjithatë, aktorja e humorit prèmton se shumë shpejt do bëjnë edhe dasmën, teksa nga sot e tutje ajo mbàn edhe mbiemrin Frroku.https://www.photojoiner.net/image/9PK1DlD0

Marku dhe unë me besimin se dashuria është bekim, vèndosëm edhe ta zýrtarìzonim lìdhjen tonë. Gëzuar me një vit mbàrë plot lumturi nga familja jonë! Rud&Mark ( Shihemi ne dasem)”-ka shkruar Rudina krah fotove.

Në fillim të 2020, Dembacaj konfirmoi lìdhjen me Frrokun, duke pòstuar për herë të parë në rrjete sociale një foto përkrah tij.

Në rrèfimin e parë për lìdhjen me Markun, aktorja tregoi se kjo màrrëdhènie nisi pas ndàrjes së saj nga ish-bashkëshorti, Aleksi. Me këtë fundit ajo ka treguar se ruan super raporte, duke u bërë model për të gjithë prindërit e divòrcùar.https://www.photojoiner.net/image/md4yTH3e

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!