Ballina Magazina A je bërë píshman që jeni ndarë? Roberti pyet drejtpërdrejte Nora Istrefin...

A je bërë píshman që jeni ndarë? Roberti pyet drejtpërdrejte Nora Istrefin (VIDEO)

U bë një vit që këngëtarja Nora Istrefi dhe Robert Berisha lajmëruan ndarjen e tyre, e cila ishte një ndér ndàrjet më “shémbullore” të showbiz-it shqiptar.

Megjithëse rrugët e tyre u ndànë, çifti ruajti raporte mjàft të mira pasi në mes ishte edhe e vogla Renee.

Norën dhe Robertin i kemi parë shpesh bashkë pas ndàrjes në pushime së bashku, në të njëjtën shtëpi apo duke ngrénë në restorant.Pendohet Robert Berisha: Ja ç'bën pasi dha lajmin e ndarjes nga Nora Istrefi  - iconstyle.al

Ata kanë mbetur dy shokë, ndërsa kanë treguar se edhe màrrëdhéniet me familjet e njëri-tjetrit vazhdojnë të jenë të mira.

Mbrëmjen e djeshme Robert dhe Patris Berisha kanë qenë të ftùar në emisionin “Soiree”, ku janë véndosur përbàllë shumë sítuatave dhe një ndér to ishte që Roberti u kthéu në rolin e intervistuesit dhe përbàllë kishte Nora Istrefin, ish-gruan e tij, për ta màrrë në intervistë, kjo e fundit e impròvízuar nga Jonida Shehu.

“Pyetja që do të jetë kùlmi i intervistës tënde me Norën”, e pyeti Jonida Shehu.

“A je píshman që jemi ndà? Hë moj Nora fol tash!”- ka thënë këngëtari me nota humori.

Jonida Shehu (në rolin e Nora Istrefit): “Jam shumë píshman Robert. A mùnd të bashkohemi?”

Robert Berisha: “Tash është vonë për fatin tonë. Lamtumirë përgjithmonë!”

Si rràllëherë, Nora ka folur një vit pas ndàrjes për dívorcín disa muaj më parë në një intervistë për “Qejfi më i madh se Stambolli”. Ndér të tjera, Nora asokohe théksoi faktin se ata nuk kanë léjuar që ndàrja e tyre të ndikojë tek Renee, ndàj dyshja është mùnduar shumë.

“Renee e do babain shumë, por me mua është më e lídhur. Jemi përkùshtùar të dy shumë që ajo të mos e ndjéjë atë çéshtje, atë problem. Kam màrrë komplímente prej shoqeve, prej njerëzve që thonin sa mirë e kemi menaxhuar. Jemi mùnduar shumë…Uroj që të gjithë prindërit të dinë ta menaxhojnë mirë”- ka rréfyer ndér të tjera këngëtarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!