Ballina Magazina Plàs shérri mes Rezit dhe modeles së njohur, nisi te Luana e...

Plàs shérri mes Rezit dhe modeles së njohur, nisi te Luana e vazhdon në Instagram

Mbrëmjen e djeshme modelja dhe këngëtarja e njohur Kleoniki Delijorgji ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, ku ndër të tjera ka zbùluar edhe një àftësi të veçantë.

Ajo tha se mùnd të shoh fatin e njerëzve nëpërmjet letrave.

Ajo tha se letrat e saj janë me engjëj dhe se ajo komunikon vetëm me engjëj.

Për reàlizímin e kësaj loje ajo zgjodhi Françeska Jaçen të cilës i tha:

“Këtu më del që ti duhet të duash veten shumë, që tu thuash jo të tjerëve. Unë kam parë se ai(drejton gishtin nga Rezarti) nuk të ka respektuar gjatë emisionit. Dhe ti nuk ke dashur t’i véndosésh kùfi. Nuk ka të bëjë me miq kjo gjë. Ti duhet tu véndosésh límite njerëzve që të dinë se ku mùnd të kalojnë dhe ku mos të kalojnë me ty. Dhe kjo është një péngesë që ke në dashuri. Ti duhet të duash veten kaq shumë që të dish të thuash “Po” edhe “Jo”. Dhe kur ti ta bësh këtë gjë dhe ta duash veten vërtetë, atëherë një person do të të dojë vërtetë. Pastaj ti duhet të lídhesh pak me Zotin”.

Sakaq, Rezi ndërhýri duke thënë “Të të bëj një làpsus se the “Ai atje nuk të ka respektuar”. Unë, Rezi, e kam shoqe atë.”

“Edhe çfarë? Unë jam ofénduar që jam këtu femër. Dhe kaq nuk po flas me ty. Në këto moménte unë jam e lídhur. Mirupafshim”-ia kthéu modelja.https://www.photojoiner.net/image/AnHQnRBU

Pas këtij moménti Rezi e kthéu çdo gjë në humor duke íronízuar faktin se ajo mùnd të parashíkojë fatin.

Debàti ka degràduar edhe më tej duke u “shpërngùlur” në rrjetet sociale. Ishte Kleoniki ajo që bëri një status për Rezin në Instastory ku e cilësonte “séksíst, mízogjen, djàll”.

Ajo shprehej se “të shàsh familjen e dikujt sepse ndihesh aq ínferíor dhe s’ke si të kthésh përgjigje tregon nivelin tënd zero”.

Nuk ka mùnguar përgjigja e Rezit, i cili ka reàguar po në Instastory.

Ai nuk ka ngàrràar t’i përmendte babain, biznesmenin Mihal Delijorgji, pronar i fabrikës në Gërdec ku hùmbën jetën 26 persona në vitin 2008. Ai madje e ka konsideruar atë me pròbleme psíqíke.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!