Muajin që lamë pas, çifti shumë i dashur për publíkun shqiptar, reperi Ledri Vula dhe pàrtnerja e tij Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë.

Mami Sara dhe babi Ledri u zhvéndosën në Gjermani për të mírëprítur në jetën vajzën e tyre të parë. Për ata që nuk e dinë, familja e Sarës jeton në Gjermani dhe po ashtu edhe ajo ka jetuar dikur aty.

Kështu, të gjithë po pyesnim nëse ata do jetojnë atje përgjithmonë apo do kthéhen në Kosovë? Këtë përgjigje ende nuk e kemi màrrë, por kemi përshtýpjen se familja më e ëmbël e showbizit është kthýer në Kosovës së fundmi.https://www.photojoiner.net/image/BZiV7tMr

Ka qenë vetë reperi ai që ka postuar disa Instastory, një në avion dhe një në vendin e tij, duke lénë të kuptohet se mund të jenë kthyer.

Megjithatë, nuk mund të themi me siguri nëse ky do jetë një vendim përfùndimtar.

Dyshja nuk na e kùrseu në rrjete sociale pòrtretin e të voglës, që u kthye menjëherë në bebushin më të komentuar në Shqipëri e Kosovë.Çfarë dashurie! Ledri Vula publikon foton e parë të vajzës së tij, Poem Blu  - YouTube

Madje, Poem Blu ka tashmë edhe një llogari personale në Instagram, ku prindërit i kanë ndàrë së fundmi videon më të adhùrùeshme.

E vogla e përgjumur shfàqet duke buzëqeshur dhe na u shkri zemra nga ëmbëlsia e saj!

“Kur po vdés për gjumë por dikush thotë diçka për të qeshur.”- shkruhet në videon që na e zbùkuroi ditën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!