Tea Trifoni, 21-vjeçarja, gjatë qëndrimit në emision është përpjékur t’i qëndrojë larg debàteve, por edhe në ato herët që ka zgjedhur të ndërhýjë ka paraqítur një maturi për t’u admiruar.

Tea ka qenë një nder vajzat qe ka rënë më shumë në sy nga vajzat e ‘PërPuthen’ që në fillim.

Ajo tashmë është duke përjetuar një romancë me Andin, ndonëse Shqipja ka vendosur mos t’i lérë rehat here pas here.

Sigurisht që Tea ra në sy për tiparet e saj dhe tashmë që ka hùmbur kilogram është bërë mjàft simpatike pse jo tani duket shumë séksi.

Por në kohën e gjimnazit të gjithë jemi kuríoz si dukej Tea dhe jo vetëm…

Se fundmi faqja ‘PërPuthem’ ne Instagram ka publikuar disa foto te Teas ne gjimnaz madje shkruan se Tea ka patur profil ne një aplikacion te komunitetit LGBTI.

Por se si qëndron puna vetëm Tea mund ta tregoj…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!