Ballina Magazina Për’Puthen/ Konkùrrénti mes lòtësh: Kam bërë bùrg për dashurinë! (VIDEO)

Për’Puthen/ Konkùrrénti mes lòtësh: Kam bërë bùrg për dashurinë! (VIDEO)

Atdheu mbrëmjen e sotme në Për’Puthen ka rréfyer historinë e tij të dashurisë që askujt nuk ia príste mendja.

Ai thotë se iku pa letra vétëm për të takuar vajzën që dashuronte, e cila qëndronte në një shtet evropian, madje ka bërë edhe bùrg për këtë shkàk, por në fund pavàrësisht sakrífícave janë ndarë.

“Kam pas ikur një herë pa letra në një shtet evropian pastaj u ktheva në Kosovë, ishin disa pròbleme siç janë shqiptarët me fjalë”.

“I kishin thënë që ai është tip avénturier, ka pasur shumë goca. U dashurova në atë kohë dhe ia futa pràp në të zàzë, jam bërë còpë còpë këmbët gjàk, kam bërë edhe bùrg kam ik e kam taku. Sa arríta erdhi ndàrja”, tha Atdheu.

Pas rrëfímit emocíonues të tij erdhi edhe një reàgim i Melisës.

Melisa: Po mos e gjetsha!

Atdheu: Mos u gjetë kurrë!

Melisa: Ajo faleminderit…

Arjan Konomi: Po të mos kishte ndodhur as do të ishte këtu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!