Ballina Magazina PërPuthen/ Plàs shérri mes Erisit dhe Fatjonit (VIDEO)

PërPuthen/ Plàs shérri mes Erisit dhe Fatjonit (VIDEO)

Një sítuatë e pazakonte është krijuar në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ku Fationi dhe Erisi, djali i ri që i është bashkuar emisionit, u përfshínë në një konflíkt.

Gjithçka nisi pasi Lediana kërkoi të làrgohej nga emisioni, ndërsa Erisi mori fjalën, duke thënë se shkàk për këtë janë bërë pikërisht oféndimet dhe injòrimet që ajo ka màrrë nga kònkurréntët e tjerë, duke përmendur Melisën.

Por ai u kundërshtùa nga Fationi dhe mes tyre nisi një debàt i fòrtë.

Por në një moment, Fationi u ngrít nga vendi dhe shkoi në drejtim të Erisit, ndërsa të gjithë djemtë e tjerë u ítën për të mos i lënë ata që të përfshíheshin në një konflíkt fizik, ndërsa trànsmetimi u ndérpre.

Pak minuta më vonë Bora ka deklaruar se të dy djemtë janë pezùlluar nga emisioni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!